购买 SNJ54LS02FK | SNJ54LS02FK数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SNJ54LS02FK
SNJ54LS02FK
SNJ54LS02FK
仅供参考
零件编号 SNJ54LS02FK
制造商 Texas Instruments
描述 IC GATE NOR 4CH 2-INP 20LCCC
送货服务
SNJ54LS02FK参数
ECAD
系列54LS
逻辑类型NOR Gate
电路数量4
输入数量2
特征-
电压 - 电源4.5V ~ 5.5V
电流 - 静态(最大)5.4 mA
电流 - 输出高,低400µA, 4mA
逻辑电平 - 低0.7V
逻辑电平 - 高2V
最大传播延迟@ V,最大CL15ns @ 5V, 15pF
工作温度-55°C ~ 125°C
安装类型Surface Mount
供应商设备包20-LCCC (8.89x8.89)
包/箱20-CLCC
SNJ54LS02FK Packaging
Insepction
SNJ54LS02FK FAQ
  • 1. How to order SNJ54LS02FK on Heisener?
  • 3. Are the SNJ54LS02FK price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SNJ54LS02FK?
SNJ54LS02FK 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。