购买 SNJ54F74W | SNJ54F74W数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SNJ54F74W
SNJ54F74W
SNJ54F74W
仅供参考
零件编号 SNJ54F74W
制造商 Texas Instruments
描述 DUAL POSITIVE-EDGE-TRIGGERED D-T
送货服务
SNJ54F74W参数
ECAD
系列54F
功能Set(Preset) and Reset
类型D-Type
输出类型Complementary
元素数量2
每个元素的位数1
时钟频率145 MHz
最大传播延迟@ V,最大CL8ns @ 5V, 50pF
触发类型Positive Edge
电流 - 输出高,低1mA, 20mA
电压 - 电源4.5V ~ 5.5V
电流 - 静态(Iq)16 mA
输入电容-
工作温度-55°C ~ 125°C (TA)
安装类型Surface Mount
包/箱14-CFlatPack
SNJ54F74W Packaging
Insepction
SNJ54F74W FAQ
  • 1. How to order SNJ54F74W on Heisener?
  • 3. Are the SNJ54F74W price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SNJ54F74W?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SNJ54F74W.
SNJ54F74W 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。