购买 SNJ54F245J | SNJ54F245J数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SNJ54F245J
SNJ54F245J
SNJ54F245J
仅供参考
零件编号 SNJ54F245J
制造商 Texas Instruments
描述 OCTAL BUS TRANSCEIVERS WITH 3-ST
送货服务
SNJ54F245J参数
ECAD
系列54F
逻辑类型Transceiver, Non-Inverting
元素数量1
每个元素的位数8
输入类型-
输出类型3-State
电流 - 输出高,低12mA, 48mA
电压 - 电源4.5V ~ 5.5V
工作温度-55°C ~ 125°C (TA)
安装类型Through Hole
包/箱20-CDIP (0.300", 7.62mm)
供应商设备包20-CDIP
SNJ54F245J Packaging
Insepction
SNJ54F245J FAQ
  • 1. How to order SNJ54F245J on Heisener?
  • 3. Are the SNJ54F245J price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SNJ54F245J?
SNJ54F245J 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。