购买 SNJ54F245FK | SNJ54F245FK数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SNJ54F245FK
SNJ54F245FK
SNJ54F245FK
仅供参考
零件编号 SNJ54F245FK
制造商 Texas Instruments
描述 OCTAL BUS TRANSCEIVERS WITH 3-ST
送货服务
SNJ54F245FK参数
ECAD
系列54F
逻辑类型Transceiver, Non-Inverting
元素数量1
每个元素的位数8
输入类型-
输出类型3-State
电流 - 输出高,低12mA, 48mA
电压 - 电源4.5V ~ 5.5V
工作温度-55°C ~ 125°C (TA)
安装类型Surface Mount
包/箱20-CLCC
供应商设备包20-LCCC (8.89x8.89)
SNJ54F245FK Packaging
Insepction
SNJ54F245FK FAQ
  • 1. How to order SNJ54F245FK on Heisener?
  • 3. Are the SNJ54F245FK price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SNJ54F245FK?
SNJ54F245FK 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。