购买 SNJ54F109J | SNJ54F109J数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SNJ54F109J
SNJ54F109J
SNJ54F109J
仅供参考
零件编号 SNJ54F109J
制造商 Texas Instruments
描述 DUAL J-K POSITIVE-EDGE-TRIGGERED
送货服务
SNJ54F109J参数
制造商Texas Instruments
类别集成电路(IC) - 逻辑 - 触发器
封装-
ECAD
系列54F
功能Set(Preset) and Reset
类型JK Type
输出类型Complementary
元素数量2
每个元素的位数1
时钟频率150 MHz
最大传播延迟@ V,最大CL8ns @ 5V, 50pF
触发类型Positive Edge
电流 - 输出高,低1mA, 20mA
电压 - 电源4.5V ~ 5.5V
电流 - 静态(Iq)17 mA
输入电容-
工作温度-55°C ~ 125°C (TA)
安装类型Through Hole
包/箱16-CDIP (0.300", 7.62mm)
SNJ54F109J Packaging
Insepction
SNJ54F109J FAQ
  • 1. How to order SNJ54F109J on Heisener?
  • 3. Are the SNJ54F109J price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SNJ54F109J?
SNJ54F109J 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。