购买 SNJ54F109FK | SNJ54F109FK数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SNJ54F109FK
SNJ54F109FK
SNJ54F109FK
仅供参考
零件编号 SNJ54F109FK
制造商 Texas Instruments
描述 DUAL J-K POSITIVE-EDGE-TRIGGERED
送货服务
SNJ54F109FK参数
制造商Texas Instruments
类别集成电路(IC) - 逻辑 - 触发器
封装-
ECAD
系列54F
功能Set(Preset) and Reset
类型JK Type
输出类型Complementary
元素数量2
每个元素的位数1
时钟频率150 MHz
最大传播延迟@ V,最大CL8ns @ 5V, 50pF
触发类型Positive Edge
电流 - 输出高,低1mA, 20mA
电压 - 电源4.5V ~ 5.5V
电流 - 静态(Iq)17 mA
输入电容-
工作温度-55°C ~ 125°C (TA)
安装类型Surface Mount
包/箱20-CLCC
SNJ54F109FK Packaging
Insepction
SNJ54F109FK FAQ
  • 1. How to order SNJ54F109FK on Heisener?
  • 3. Are the SNJ54F109FK price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SNJ54F109FK?
SNJ54F109FK 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
Quick Inquiry
SNJ54F109FK
质量认证
广东省“守合同重信用”企业ISO9001:2015, ICAS, IAF, UKAS
查看证书
联系我们
SNJ54F109FK QRCode
扫描以查看此页面
推荐产品
FIXED IND 3.5UH 22.5A 3.1 MOHM