购买 SN74LVC3G14P-P2 | SN74LVC3G14P-P2数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SN74LVC3G14P-P2
SN74LVC3G14P-P2
SN74LVC3G14P-P2
仅供参考
零件编号 SN74LVC3G14P-P2
制造商 Texas Instruments
描述 IC INVERT SCHMITT 3CH 3-INP 8DIP
送货服务
SN74LVC3G14P-P2参数
制造商Texas Instruments
类别集成电路(IC) - 逻辑 - 栅极和逆变器
封装-
ECAD
系列74LVC
逻辑类型Inverter
电路数量3
输入数量3
特征Schmitt Trigger
电压 - 电源1.65V ~ 5.5V
电流 - 静态(最大)10 µA
电流 - 输出高,低32mA, 32mA
逻辑电平 - 低0.7V ~ 2.5V
逻辑电平 - 高1.4V ~ 3.7V
最大传播延迟@ V,最大CL-
工作温度-40°C ~ 125°C
安装类型Through Hole
供应商设备包8-PDIP
包/箱8-DIP (0.300", 7.62mm)
SN74LVC3G14P-P2 Packaging
Insepction
SN74LVC3G14P-P2 FAQ
  • 1. How to order SN74LVC3G14P-P2 on Heisener?
  • 3. Are the SN74LVC3G14P-P2 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SN74LVC3G14P-P2?
SN74LVC3G14P-P2 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。