购买 SN74F175NS | SN74F175NS数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SN74F175NS
SN74F175NS
SN74F175NS
仅供参考
零件编号 SN74F175NS
制造商 Texas Instruments
描述 D FLIP-FLOP, F/FAST SERIES, TTL
送货服务
SN74F175NS参数
制造商Texas Instruments
类别集成电路(IC) - 逻辑 - 触发器
封装-
ECAD
系列74F
功能Master Reset
类型D-Type
输出类型Complementary
元素数量1
每个元素的位数4
时钟频率140 MHz
最大传播延迟@ V,最大CL8.5ns @ 5V, 50pF
触发类型Positive Edge
电流 - 输出高,低1mA, 20mA
电压 - 电源4.5V ~ 5.5V
电流 - 静态(Iq)34 mA
输入电容-
工作温度0°C ~ 70°C (TA)
安装类型Surface Mount
包/箱16-SOIC (0.209", 5.30mm Width)
SN74F175NS Packaging
Insepction
SN74F175NS FAQ
  • 1. How to order SN74F175NS on Heisener?
  • 3. Are the SN74F175NS price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SN74F175NS?
SN74F175NS 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。