购买 SN74F112N-NG | SN74F112N-NG数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SN74F112N-NG
SN74F112N-NG
SN74F112N-NG
仅供参考
零件编号 SN74F112N-NG
制造商 Texas Instruments
描述 IC FF JK-TYPE DUAL 1BIT 16DIP
送货服务
SN74F112N-NG参数
ECAD
系列74F
每个元素的位数1
时钟频率130 MHz
最大传播延迟@ V,最大CL6.5ns @ 5V, 50pF
触发类型Negative Edge
电流 - 输出高,低1mA, 20mA
电压 - 电源4.5V ~ 5.5V
电流 - 静态(Iq)19 mA
输入电容-
工作温度0°C ~ 70°C (TA)
安装类型Through Hole
包/箱16-DIP (0.300", 7.62mm)
SN74F112N-NG Packaging
Insepction
SN74F112N-NG FAQ
  • 1. How to order SN74F112N-NG on Heisener?
  • 3. Are the SN74F112N-NG price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SN74F112N-NG?
SN74F112N-NG 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。