购买 SN54LS02J | SN54LS02J数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SN54LS02J
SN54LS02J
SN54LS02J
仅供参考
零件编号 SN54LS02J
制造商 Texas Instruments
描述 IC GATE NOR 4CH 2-INP 14CDIP
送货服务
SN54LS02J参数
制造商Texas Instruments
类别集成电路(IC) - 逻辑 - 栅极和逆变器
封装-
ECAD
系列54LS
逻辑类型NOR Gate
电路数量4
输入数量2
特征-
电压 - 电源4.5V ~ 5.5V
电流 - 静态(最大)5.4 mA
电流 - 输出高,低400µA, 4mA
逻辑电平 - 低0.7V
逻辑电平 - 高2V
最大传播延迟@ V,最大CL15ns @ 5V, 15pF
工作温度-55°C ~ 125°C
安装类型Through Hole
供应商设备包14-CDIP
包/箱14-CDIP (0.300", 7.62mm)
SN54LS02J Packaging
Insepction
SN54LS02J FAQ
  • 1. How to order SN54LS02J on Heisener?
  • 3. Are the SN54LS02J price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SN54LS02J?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SN54LS02J.
SN54LS02J 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
Quick Inquiry
SN54LS02J
质量认证
广东省“守合同重信用”企业ISO9001:2015, ICAS, IAF, UKAS
查看证书
联系我们
SN54LS02J QRCode
扫描以查看此页面
推荐产品
S3A-13-F
DIODE GEN PURP 50V 3A SMC