购买 SN54F74J | SN54F74J数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SN54F74J
SN54F74J
SN54F74J
仅供参考
零件编号 SN54F74J
制造商 Texas Instruments
描述 DUAL POSITIVE-EDGE-TRIGGERED D-T
送货服务
SN54F74J参数
ECAD
系列54F
功能Set(Preset) and Reset
类型D-Type
输出类型Complementary
元素数量2
每个元素的位数1
时钟频率145 MHz
最大传播延迟@ V,最大CL8ns @ 5V, 50pF
触发类型Positive Edge
电流 - 输出高,低1mA, 20mA
电压 - 电源4.5V ~ 5.5V
电流 - 静态(Iq)16 mA
输入电容-
工作温度-55°C ~ 125°C (TA)
安装类型Through Hole
包/箱14-CDIP (0.300", 7.62mm)
SN54F74J Packaging
Insepction
SN54F74J FAQ
  • 1. How to order SN54F74J on Heisener?
  • 3. Are the SN54F74J price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SN54F74J?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SN54F74J.
  • 7.How to contact us to get technical supports, such as SN54F74J pin diagram, SN54F74J datasheet?
    If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
SN54F74J 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。