购买 SN54F30J | SN54F30J数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SN54F30J
SN54F30J
SN54F30J
仅供参考
零件编号 SN54F30J
制造商 Texas Instruments
描述 IC GATE NAND 1CH 8-INP 14CDIP
送货服务
SN54F30J参数
ECAD
系列54F
逻辑类型NAND Gate
电路数量1
输入数量8
特征-
电压 - 电源4.5V ~ 5.5V
电流 - 静态(最大)4 mA
电流 - 输出高,低1mA, 20mA
逻辑电平 - 低0.8V
逻辑电平 - 高2V
最大传播延迟@ V,最大CL8ns @ 5V, 50pF
工作温度-55°C ~ 125°C
安装类型Through Hole
供应商设备包14-CDIP
包/箱14-CDIP (0.300", 7.62mm)
SN54F30J Packaging
Insepction
SN54F30J FAQ
  • 1. How to order SN54F30J on Heisener?
  • 3. Are the SN54F30J price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SN54F30J?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SN54F30J.
  • 7.How to contact us to get technical supports, such as SN54F30J pin diagram, SN54F30J datasheet?
    If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
SN54F30J 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。