购买 SN54F244J | SN54F244J数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SN54F244J
SN54F244J
SN54F244J
仅供参考
零件编号 SN54F244J
制造商 Texas Instruments
描述 MILITARY 8-CH, 4.5-V TO 5.5-V BI
送货服务
SN54F244J参数
ECAD
系列54F
逻辑类型Buffer, Non-Inverting
元素数量2
每个元素的位数4
输入类型-
输出类型3-State
电流 - 输出高,低12mA, 48mA
电压 - 电源4.5V ~ 5.5V
工作温度-55°C ~ 125°C (TA)
安装类型Through Hole
包/箱20-CDIP (0.300", 7.62mm)
供应商设备包20-CDIP
SN54F244J Packaging
Insepction
SN54F244J FAQ
  • 1. How to order SN54F244J on Heisener?
  • 3. Are the SN54F244J price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SN54F244J?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SN54F244J.
SN54F244J 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。