购买 SMJ320C25-50GBM | SMJ320C25-50GBM数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SMJ320C25-50GBM
SMJ320C25-50GBM
SMJ320C25-50GBM
仅供参考
零件编号 SMJ320C25-50GBM
制造商 Texas Instruments
描述 MILITARY GRADE C25 FLOATING-POIN
送货服务
SMJ320C25-50GBM参数
制造商Texas Instruments
类别集成电路(IC) - 嵌入式 - DSP(数字式信号处理器)
封装-
ECAD
系列-
类型Floating Point
接口Serial Port
时钟频率50MHz
非易失性存储器ROM (8kB)
片上RAM1.0625kB
电压 - I / O.-
电压 - 核心5V
工作温度-55°C ~ 125°C (TC)
安装类型Through Hole
包/箱68-BCPGA Exposed Pad
供应商设备包68-CPGA (24.38x24.38)
SMJ320C25-50GBM Packaging
Insepction
SMJ320C25-50GBM FAQ
  • 1. How to order SMJ320C25-50GBM on Heisener?
  • 3. Are the SMJ320C25-50GBM price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SMJ320C25-50GBM?
SMJ320C25-50GBM 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。