购买 SMB2EZ27D5HE3-TP | SMB2EZ27D5HE3-TP数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SMB2EZ27D5HE3-TP
SMB2EZ27D5HE3-TP
SMB2EZ27D5HE3-TP
仅供参考
零件编号 SMB2EZ27D5HE3-TP
制造商 Micro Commercial Co
描述 Interface
送货服务
SMB2EZ27D5HE3-TP参数
制造商Micro Commercial Co
类别分立半导体产品 - 二极管 - 齐纳 - 单
封装-
ECAD
系列-
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)27 V
公差±5%
力量 - 最大2 W
阻抗(最大值)(Zzt)18 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr500 nA @ 20.6 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.5 V @ 200 mA
工作温度-55°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱DO-214AA, SMB
SMB2EZ27D5HE3-TP Packaging
Insepction
SMB2EZ27D5HE3-TP FAQ
  • 1. How to order SMB2EZ27D5HE3-TP on Heisener?
  • 3. Are the SMB2EZ27D5HE3-TP price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SMB2EZ27D5HE3-TP?
SMB2EZ27D5HE3-TP 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。