购买 SMA5C7V5-TP | SMA5C7V5-TP数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SMA5C7V5-TP
SMA5C7V5-TP
SMA5C7V5-TP
仅供参考
零件编号 SMA5C7V5-TP
制造商 Micro Commercial Co
描述 DIODE ZENER 7.5V 3W DO214AC
送货服务
SMA5C7V5-TP参数
系列-
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)7.5 V
公差±6%
力量 - 最大3 W
阻抗(最大值)(Zzt)3 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr1 µA @ 4.5 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.2 V @ 200 mA
工作温度-65°C ~ 150°C (TJ)
SMA5C7V5-TP Packaging
Insepction
SMA5C7V5-TP FAQ
  • 1. How to order SMA5C7V5-TP on Heisener?
  • 3. Are the SMA5C7V5-TP price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SMA5C7V5-TP?
SMA5C7V5-TP 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。