购买 SMA2Z20AQ-TP | SMA2Z20AQ-TP数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SMA2Z20AQ-TP
SMA2Z20AQ-TP
SMA2Z20AQ-TP
仅供参考
零件编号 SMA2Z20AQ-TP
制造商 Micro Commercial Co
描述 2W, ZENER DIODES ,SMA
送货服务
SMA2Z20AQ-TP参数
系列-
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)20 V
公差±5%
力量 - 最大2 W
阻抗(最大值)(Zzt)11 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr500 nA @ 15.2 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.5 V @ 200 mA
工作温度-55°C ~ 175°C (TJ)
SMA2Z20AQ-TP Packaging
Insepction
SMA2Z20AQ-TP FAQ
  • 1. How to order SMA2Z20AQ-TP on Heisener?
  • 3. Are the SMA2Z20AQ-TP price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SMA2Z20AQ-TP?
SMA2Z20AQ-TP 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。