购买 SLS120J100A-ISBTH | SLS120J100A-ISBTH数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SLS120J100A-ISBTH
SLS120J100A-ISBTH
SLS120J100A-ISBTH
仅供参考
零件编号 SLS120J100A-ISBTH
制造商 Luminus Devices Inc.
描述 DIODE MODULE 1200V-100A SOT-227
送货服务
SLS120J100A-ISBTH参数
制造商Luminus Devices Inc.
类别分立半导体产品 - 二极管 - 整流器 - 阵列
封装-
ECAD
系列Sanan SOT
二极管配置2 Independent
二极管类型SiC (Silicon Carbide) Schottky
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)1200 V
电流 - 平均整流(Io)(每个二极管)100A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.4 V @ 100 A
速度No Recovery Time > 500mA (Io)
反向恢复时间(trr)0 ns
电流 - 反向泄漏@Vr300 µA @ 1.2 kV
工作温度 - 结-55°C ~ 175°C
安装类型Chassis Mount
包/箱SOT-227-4, miniBLOC
供应商设备包SOT-227
SLS120J100A-ISBTH Packaging
Insepction
SLS120J100A-ISBTH FAQ
  • 1. How to order SLS120J100A-ISBTH on Heisener?
  • 3. Are the SLS120J100A-ISBTH price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SLS120J100A-ISBTH?
SLS120J100A-ISBTH 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
Quick Inquiry
SLS120J100A-ISBTH
质量认证
广东省“守合同重信用”企业ISO9001:2015, ICAS, IAF, UKAS
查看证书
联系我们
SLS120J100A-ISBTH QRCode
扫描以查看此页面
推荐产品
W3008C
ANTENNA WIRELESS EXTERNAL 2.4GHZ