购买 SK3200-TP-HF | SK3200-TP-HF数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SK3200-TP-HF
SK3200-TP-HF
SK3200-TP-HF
仅供参考
零件编号 SK3200-TP-HF
制造商 Micro Commercial Co
描述 Interface
送货服务
SK3200-TP-HF参数
制造商Micro Commercial Co
类别分立半导体产品 - 二极管 - 整流器 - 单
封装-
ECAD
系列-
二极管类型Schottky
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)200 V
电流 - 平均整流(Io)3A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If860 mV @ 3 A
速度Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)-
电流 - 反向泄漏@Vr500 µA @ 200 V
电容@ Vr,F-
安装类型Surface Mount
包/箱DO-214AB, SMC
供应商设备包SMC (DO-214AB)
工作温度 - 结-55°C ~ 150°C
SK3200-TP-HF Packaging
Insepction
SK3200-TP-HF FAQ
  • 1. How to order SK3200-TP-HF on Heisener?
  • 3. Are the SK3200-TP-HF price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SK3200-TP-HF?
SK3200-TP-HF 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。