购买 SK010LTP | SK010LTP数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SK010LTP
SK010LTP
SK010LTP
仅供参考
零件编号 SK010LTP
制造商 Littelfuse Inc.
描述 SCR 1KV 10A ITO220AB
送货服务
SK010LTP参数
制造商Littelfuse Inc.
类别分立半导体产品 - 晶闸管 - SCR
封装-
ECAD
系列Teccor®
电压 - 关闭状态1 kV
电压 - 栅极触发(Vgt)(最大值)1.5 V
电流 - 栅极触发(Igt)(最大值)15 mA
电压 - 导通状态(Vtm)(最大值)1.6 V
电流 - 开状态(It(AV))(Max)6.4 A
当前 - 开状态(It(RMS))(Max)10 A
电流 - 保持(Ih)(最大)30 mA
当前 - 关闭状态(最大)20 µA
电流 - 非共振浪涌50,60Hz(Itsm)83A, 100A
SCR类型Standard Recovery
工作温度-40°C ~ 125°C (TJ)
安装类型Through Hole
包/箱TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab
供应商设备包ITO-220AB
SK010LTP Packaging
Insepction
SK010LTP FAQ
  • 1. How to order SK010LTP on Heisener?
  • 3. Are the SK010LTP price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SK010LTP?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SK010LTP.
  • 7.How to contact us to get technical supports, such as SK010LTP pin diagram, SK010LTP datasheet?
    If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
SK010LTP 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。