| 零件编号 | SIT9120AI-2CF-XXS133.300000Y |
|---|---|
| 制造商 | SiTime |
| 描述 | -40 TO 85C, 5032, 10PPM, 2.25V-3 |
| 送货服务 |
我们保证100%的客户满意度。
SIT9120AI-2CF-XXS133.300000Y D# SIT9120AI-2CF-XXS133.300000Y |
SiTime Corporation |
Silicon Oscillator 133.3MHz 2.25V to 3.63V 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT9120AI-2CF-XXS133.300000Y) |