| 零件编号 | SIT9120AI-2C3-XXE133.333000Y |
|---|---|
| 制造商 | SiTime |
| 描述 | -40 TO 85C, 5032, 50PPM, 2.25V-3 |
| 送货服务 |
我们保证100%的客户满意度。
SIT9120AI-2C3-XXE133.333000Y D# SIT9120AI-2C3-XXE133.333000Y |
SiTime Corporation |
Silicon Oscillator 133.333MHz 2.25V to 3.63V 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT9120AI-2C3-XXE133.333000Y) |
SIT9120AI-2C3-XXE133.333000Y D# 1473-SIT9120AI-2C3-XXE133.333000Y-ND |
SiTime Corporation |
MEMS OSC XO 133.3330MHZ LVDS SMD |