| 零件编号 | SIT9120AI-1DF-XXE98.304000X |
|---|---|
| 制造商 | SiTime |
| 描述 | -40 TO 85C, 7050, 10PPM, 2.25V-3 |
| 送货服务 |
我们保证100%的客户满意度。
SIT9120AI-1DF-XXE98.304000X D# SIT9120AI-1DF-XXE98.304000X |
SiTime Corporation |
Silicon Oscillator 98.304MHz 2.25V to 3.63V 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT9120AI-1DF-XXE98.304000X) |