| 零件编号 | SIT9120AC-2D1-XXS161.132800X |
|---|---|
| 制造商 | SiTime |
| 描述 | -20 TO 70C, 7050, 20PPM, 2.25V-3 |
| 送货服务 |
我们保证100%的客户满意度。
SIT9120AC-2D1-XXS161.132800X D# SIT9120AC-2D1-XXS161.132800X |
SiTime Corporation |
Silicon Oscillator 161.1328MHz 2.25V to 3.63V 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT9120AC-2D1-XXS161.132800X) |
SIT9120AC-2D1-XXS161.132800X D# 1473-SIT9120AC-2D1-XXS161.132800X-ND |
SiTime Corporation |
MEMS OSC XO 161.1328MHZ LVDS SMD |