| 零件编号 | SIT9120AC-2C1-XXS133.330000X |
|---|---|
| 制造商 | SiTime |
| 描述 | -20 TO 70C, 5032, 20PPM, 2.25V-3 |
| 送货服务 |
我们保证100%的客户满意度。
SIT9120AC-2C1-XXS133.330000X D# SIT9120AC-2C1-XXS133.330000X |
SiTime Corporation |
Silicon Oscillator 133.33MHz 2.25V to 3.63V 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT9120AC-2C1-XXS133.330000X) |
SIT9120AC-2C1-XXS133.330000X D# 1473-SIT9120AC-2C1-XXS133.330000X-ND |
SiTime Corporation |
MEMS OSC XO 133.3300MHZ LVDS SMD |