| 零件编号 | SIT9120AC-1B2-XXS166.660000E |
|---|---|
| 制造商 | SiTime |
| 描述 | -20 TO 70C, 3225, 25PPM, 2.25V-3 |
| 送货服务 |
我们保证100%的客户满意度。
SIT9120AC-1B2-XXS166.660000E D# SIT9120AC-1B2-XXS166.660000E |
SiTime Corporation |
Silicon Oscillator 166.66MHz 2.25V to 3.63V 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT9120AC-1B2-XXS166.660000E) |
SIT9120AC-1B2-XXS166.660000E D# 1473-SIT9120AC-1B2-XXS166.660000E-ND |
SiTime Corporation |
MEMS OSC XO 166.6600MHZ LVPECL |