购买 SIT9003AI-13-33EB-50.00000T | SIT9003AI-13-33EB-50.00000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT9003AI-13-33EB-50.00000T
SIT9003AI-13-33EB-50.00000T
SIT9003AI-13-33EB-50.00000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 OSC MEMS 50.0000MHZ LVCMOS/LVTTL
数据表
封装 4-SMD, No Lead
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装4-SMD, No Lead
ECAD
系列SiT9003
类型MEMS (Silicon)
频率50MHz
功能Enable/Disable
产量LVCMOS, LVTTL
电压 - 电源3.3V
频率稳定性±50ppm
工作温度-40°C ~ 85°C
电流 - 电源(最大)4.1mA
评级-
安装类型Surface Mount
尺寸/尺寸0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
高度 - 坐姿(最大)0.031" (0.80mm)
SIT9003AI-13-33EB-50.00000T Packaging
Insepction
SIT9003AI-13-33EB-50.00000T FAQ
  • 1. How to order SIT9003AI-13-33EB-50.00000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT9003AI-13-33EB-50.00000T price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT9003AI-13-33EB-50.00000T?
ATS25A ATS25A CTS-Frequency Controls, CRYSTAL 25MHZ 20PF THRU, HC49/US, SiT9003 查看