购买 SIT8256AC-G3-33E-156.261718T | SIT8256AC-G3-33E-156.261718T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8256AC-G3-33E-156.261718T
SIT8256AC-G3-33E-156.261718T
SIT8256AC-G3-33E-156.261718T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2520, 50PPM, 3.3V, 1
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8256AC-G3-33E-156.261718T Packaging
Insepction
SIT8256AC-G3-33E-156.261718T FAQ
  • 1. How to order SIT8256AC-G3-33E-156.261718T on Heisener?
  • 3. Are the SIT8256AC-G3-33E-156.261718T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8256AC-G3-33E-156.261718T?
0805J0250391JFT 0805J0250391JFT Knowles Syfer, CAP CER 390PF 25V C0G/NP0 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
RNC50H1401FSBSL RNC50H1401FSBSL Vishay Dale, RES 1.4K OHM 1/10W 1% AXIAL, Axial, * 查看
CRCW040210M0JNEE CRCW040210M0JNEE Vishay Dale, RES SMD 10M OHM 5% 1/16W 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
MCR18ERTF4531 MCR18ERTF4531 Rohm Semiconductor, RES SMD 4.53K OHM 1% 1/4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
CLT-129-02-S-D-A-P CLT-129-02-S-D-A-P Samtec Inc., 2MM SOCKET STRIPS, -, * 查看
102694-3 102694-3 TE Connectivity AMP Connectors, CONN RECEPT 10POS .100 IDC GOLD, -, * 查看
V110C48M100BL V110C48M100BL Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 48V 100W, Quarter Brick, * 查看
VI-JTV-CX-F3 VI-JTV-CX-F3 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 75W, Half Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8256AC-G3-33E-156.261718T
D# SIT8256AC-G3-33E-156.261718T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 156.261718MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8256AC-G3-33E-156.261718T)
SIT8256AC-G3-33E-156.261718T
D# SIT8256AC-G3-33E-156.261718T-ND
SiTime Corporation