| 零件编号 | SIT8256AC-G3-33E-156.250000X |
|---|---|
| 制造商 | SiTime |
| 描述 | -20 TO 70C, 2520, 50PPM, 3.3V, 1 |
| 送货服务 |
我们保证100%的客户满意度。
SIT8256AC-G3-33E-156.250000X D# SIT8256AC-G3-33E-156.250000X |
SiTime Corporation |
Silicon Oscillator 156.25MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8256AC-G3-33E-156.250000X) RoHS: Not Compliant
SIT8256AC-G3-33E-156.250000X D# SIT8256AC-G3-33E-156.250000X-ND |
SiTime Corporation |