购买 SIT8256AC-G2-28E-156.257812X | SIT8256AC-G2-28E-156.257812X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8256AC-G2-28E-156.257812X
SIT8256AC-G2-28E-156.257812X
SIT8256AC-G2-28E-156.257812X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2520, 25PPM, 2.8V, 1
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8256AC-G2-28E-156.257812X Packaging
Insepction
SIT8256AC-G2-28E-156.257812X FAQ
  • 1. How to order SIT8256AC-G2-28E-156.257812X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8256AC-G2-28E-156.257812X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8256AC-G2-28E-156.257812X?
SIT9120AC-2C1-25S133.000000Y SIT9120AC-2C1-25S133.000000Y SiTime, -20 TO 70C, 5032, 20PPM, 2.5V, 1, 6-SMD, No Lead, * 查看
18122A272FAT2A 18122A272FAT2A AVX Corporation, CAP CER 2700PF 200V NP0 1812, 1812 (4532 Metric), * 查看
C0805X622J4JAC7800 C0805X622J4JAC7800 KEMET, CAP CER 6200PF 16V U2J 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
M2019TXG13-GF M2019TXG13-GF NKK Switches, SWITCH ROCKER SPDT 0.4VA 28V, -, * 查看
PPT2-0050DKX2VE PPT2-0050DKX2VE Honeywell Microelectronics & Precision Sensors, PPT2 MV 2V 1FS -55TO110 50PSID, -, * 查看
CMF201R0000GKBF CMF201R0000GKBF Vishay Dale, RES 1 OHM 1W 2% AXIAL, Axial, * 查看
RNC50H4872BSRE6 RNC50H4872BSRE6 Vishay Dale, RES 48.7K OHM 1/10W .1% AXIAL, Axial, * 查看
1777820 1777820 Phoenix Contact, TERM BLOCK PLUG 12POS STR 7.62MM, -, * 查看
D38999/20FJ20SN D38999/20FJ20SN Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT 30POS FLANGE W/SKT, -, * 查看
VI-JWT-CZ-S VI-JWT-CZ-S Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 25W, Half Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8256AC-G2-28E-156.257812X
D# SIT8256AC-G2-28E-156.257812X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 156.257812MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8256AC-G2-28E-156.257812X)
RoHS: Not Compliant
0
SIT8256AC-G2-28E-156.257812X
D# SIT8256AC-G2-28E-156.257812X-ND
SiTime Corporation