购买 SIT8256AC-3F-18E-156.250000Y | SIT8256AC-3F-18E-156.250000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8256AC-3F-18E-156.250000Y
SIT8256AC-3F-18E-156.250000Y
SIT8256AC-3F-18E-156.250000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 5032, 10PPM, 1.8V, 1
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8256AC-3F-18E-156.250000Y Packaging
Insepction
SIT8256AC-3F-18E-156.250000Y FAQ
  • 1. How to order SIT8256AC-3F-18E-156.250000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT8256AC-3F-18E-156.250000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8256AC-3F-18E-156.250000Y?
SIT8209AC-23-25E-133.000000X SIT8209AC-23-25E-133.000000X SiTime, -20 TO 70C, 3225, 50PPM, 2.5V, 1, -, * 查看
2220Y0630182KFT 2220Y0630182KFT Knowles Syfer, CAP CER 1800PF 63V C0G/NP0 2220, 2220 (5750 Metric), * 查看
hotFQP11P06 FQP11P06 Fairchild/ON Semiconductor, MOSFET P-CH 60V 11.4A TO-220, TO-220-3, * 查看
hotMBR10H100CTG MBR10H100CTG ON Semiconductor, DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO220, TO-220-3, * 查看
hotBD82061FVJ-E2 BD82061FVJ-E2 Rohm Semiconductor, IC HIGH SIDE SWITCH 1CH 8-TSSOP, 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width), * 查看
RNC60H1353DSRSL RNC60H1353DSRSL Vishay Dale, RES 135K OHM 1/4W .5% AXIAL, Axial, * 查看
MNR18ERAPJ560 MNR18ERAPJ560 Rohm Semiconductor, RES ARRAY 8 RES 56 OHM 1606, 1606, Convex, Long Side Terminals, * 查看
ESBM10200 ESBM10200 Amphenol PCD, CONN TERM BLK 10POS 3.81MM R/A, -, * 查看
350-10-109-01-899101 350-10-109-01-899101 Preci-Dip, CONN HDR 9POS 0.100 SMD GOLD, -, * 查看
3-647001-2 3-647001-2 TE Connectivity AMP Connectors, CONN RCPT 2POS 24AWG .100 WHITE, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8256AC-3F-18E-156.250000Y
D# SIT8256AC-3F-18E-156.250000Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 156.25MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8256AC-3F-18E-156.250000Y)
SIT8256AC-3F-18E-156.250000Y
D# SIT8256AC-3F-18E-156.250000Y-ND
SiTime Corporation