购买 SIT8225AC-31-25S-25.000625Y | SIT8225AC-31-25S-25.000625Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8225AC-31-25S-25.000625Y
SIT8225AC-31-25S-25.000625Y
SIT8225AC-31-25S-25.000625Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 5032, 20PPM, 2.5V, 2
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8225AC-31-25S-25.000625Y Packaging
Insepction
SIT8225AC-31-25S-25.000625Y FAQ
  • 1. How to order SIT8225AC-31-25S-25.000625Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT8225AC-31-25S-25.000625Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8225AC-31-25S-25.000625Y?
7Z-26.000MCG-T 7Z-26.000MCG-T TXC CORPORATION, OSC TCXO 26.000MHZ CLPD SNWV SMD, 4-SMD, No Lead, * 查看
1206J0630390JFR 1206J0630390JFR Knowles Syfer, CAP CER 39PF 63V C0G/NP0 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
K820J15C0GF53L2 K820J15C0GF53L2 Vishay BC Components, CAP CER 82PF 50V C0G/NP0 RADIAL, Radial, * 查看
ERJ-S06F1582V ERJ-S06F1582V Panasonic Electronic Components, RES SMD 15.8K OHM 1% 1/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
0925R-561K 0925R-561K API Delevan Inc., FIXED IND 560NH 440MA 230 MOHM, Axial, * 查看