购买 SIT8209AI-GF-33E-166.600000X | SIT8209AI-GF-33E-166.600000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8209AI-GF-33E-166.600000X
SIT8209AI-GF-33E-166.600000X
SIT8209AI-GF-33E-166.600000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2520, 10PPM, 3.3V, 1
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8209AI-GF-33E-166.600000X Packaging
Insepction
SIT8209AI-GF-33E-166.600000X FAQ
  • 1. How to order SIT8209AI-GF-33E-166.600000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8209AI-GF-33E-166.600000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8209AI-GF-33E-166.600000X?
08053G104ZAT2T 08053G104ZAT2T AVX Corporation, CAP CER 0.1UF 25V Y5V 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
50MH50R1MEFCT54X5 50MH50R1MEFCT54X5 Rubycon, CAP ALUM 0.1UF 20% 50V RADIAL, Radial, Can, * 查看
A22L-DY-12A-20M A22L-DY-12A-20M Omron Automation and Safety, SWITCH PUSH DPST-NO 10A 110V, -, * 查看
RWR81SR470FRS73 RWR81SR470FRS73 Vishay Dale, RES 0.47 OHM 1W 1% WW AXIAL, Axial, * 查看
ERJ-3EKF8253V ERJ-3EKF8253V Panasonic Electronic Components, RES SMD 825K OHM 1% 1/10W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
RER65F6R65RC02 RER65F6R65RC02 Vishay Dale, RES CHAS MNT 6.65 OHM 1% 10W, Axial, Box, * 查看
1330R-20J 1330R-20J API Delevan Inc., FIXED IND 1UH 390MA 1 OHM SMD, 2-SMD, * 查看
292303-9 292303-9 TE Connectivity AMP Connectors, CONN USB TYPE A R/A PCB, -, * 查看
1826820000 1826820000 Weidmuller, INSERT FEMALE 18POS+1GND CRIMP, -, * 查看
CTVP00RF-9-9SB-S35 CTVP00RF-9-9SB-S35 Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT FMALE 9POS GOLD SLDR, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8209AI-GF-33E-166.600000X
D# SIT8209AI-GF-33E-166.600000X
SiTime Corporation
Clock Oscillator 166.6MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8209AI-GF-33E-166.600000X)