购买 SIT8209AI-GF-33E-156.253906Y | SIT8209AI-GF-33E-156.253906Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8209AI-GF-33E-156.253906Y
SIT8209AI-GF-33E-156.253906Y
SIT8209AI-GF-33E-156.253906Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2520, 10PPM, 3.3V, 1
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8209AI-GF-33E-156.253906Y Packaging
Insepction
SIT8209AI-GF-33E-156.253906Y FAQ
  • 1. How to order SIT8209AI-GF-33E-156.253906Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT8209AI-GF-33E-156.253906Y price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8209AI-GF-33E-156.253906Y?
C315C103G3G5TA7301 C315C103G3G5TA7301 KEMET, CAP CER 10000PF 25V C0G RADIAL, Radial, * 查看
ERJ-8ENF1602V ERJ-8ENF1602V Panasonic Electronic Components, RES SMD 16K OHM 1% 1/4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
530745-9 530745-9 TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine, CONN RCPT 100POS DUAL VERT T/H, -, * 查看
3-106506-2 3-106506-2 TE Connectivity AMP Connectors, CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER, -, * 查看