购买 SIT8209AI-GF-25S-166.666660Y | SIT8209AI-GF-25S-166.666660Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8209AI-GF-25S-166.666660Y
SIT8209AI-GF-25S-166.666660Y
SIT8209AI-GF-25S-166.666660Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2520, 10PPM, 2.5V, 1
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8209AI-GF-25S-166.666660Y Packaging
Insepction
SIT8209AI-GF-25S-166.666660Y FAQ
  • 1. How to order SIT8209AI-GF-25S-166.666660Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT8209AI-GF-25S-166.666660Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8209AI-GF-25S-166.666660Y?
TPSB107K006H0250 TPSB107K006H0250 AVX Corporation, CAP TANT 100UF 6.3V 10% 1411, 1411 (3528 Metric), 1210, * 查看
1812CC103KAT9A 1812CC103KAT9A AVX Corporation, CAP CER 10000PF 630V X7R 1812, 1812 (4532 Metric), * 查看
hotIRL620S IRL620S Vishay Siliconix, MOSFET N-CH 200V 5.2A D2PAK, TO-263-3, D2Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB, * 查看
3-1571920-6 3-1571920-6 TE Connectivity ALCOSWITCH Switches, SWITCH TOGGLE 3PDT 6A 125V, -, * 查看