购买 SIT8209AI-GF-18E-166.666660T | SIT8209AI-GF-18E-166.666660T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8209AI-GF-18E-166.666660T
SIT8209AI-GF-18E-166.666660T
SIT8209AI-GF-18E-166.666660T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2520, 10PPM, 1.8V, 1
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8209AI-GF-18E-166.666660T Packaging
Insepction
SIT8209AI-GF-18E-166.666660T FAQ
  • 1. How to order SIT8209AI-GF-18E-166.666660T on Heisener?
  • 3. Are the SIT8209AI-GF-18E-166.666660T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8209AI-GF-18E-166.666660T?
SIT8008AIR3-18E SIT8008AIR3-18E SiTime, OSC PROG LVCMOS 1.8V EN/DS 20PPM, 4-SMD, No Lead, * 查看
MKT1820447406 MKT1820447406 Vishay BC Components, CAP FILM 0.47UF 20% 400VDC RAD, Radial, * 查看
VJ0805D240FXXAJ VJ0805D240FXXAJ Vishay Vitramon, CAP CER 24PF 25V NP0 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
C316C330FAG5TA7301 C316C330FAG5TA7301 KEMET, CAP CER 33PF 250V C0G RADIAL, Radial, * 查看
CL21B105KPFNNNE CL21B105KPFNNNE Samsung, CAP CER 1UF 10V X7R 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
GP1002 C0G GP1002 C0G TSC America Inc., DIODE, 10A, 100V, TO-220AB, TO-220-3, * 查看