购买 SIT8209AI-G2-28S-133.330000X | SIT8209AI-G2-28S-133.330000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8209AI-G2-28S-133.330000X
SIT8209AI-G2-28S-133.330000X
SIT8209AI-G2-28S-133.330000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2520, 25PPM, 2.8V, 1
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8209AI-G2-28S-133.330000X Packaging
Insepction
SIT8209AI-G2-28S-133.330000X FAQ
  • 1. How to order SIT8209AI-G2-28S-133.330000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8209AI-G2-28S-133.330000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8209AI-G2-28S-133.330000X?
SIT1602BI-81-33N-66.666000X SIT1602BI-81-33N-66.666000X SiTime, -40 TO 85C, 7050, 20PPM, 3.3V, 6, -, * 查看
MKP383412200JPM2T0 MKP383412200JPM2T0 Vishay BC Components, CAP FILM 0.12UF 5% 2KVDC RADIAL, Radial, * 查看
T9G0221003DH T9G0221003DH Powerex Inc., SCR PHASE CTRL MOD 2200V 1000A, TO-200 Variation, * 查看
hot1N4749A-T 1N4749A-T Diodes Incorporated, DIODE ZENER 24V 1W DO41, DO-204AL, DO-41, Axial, * 查看
SSL-LX4064ID SSL-LX4064ID Lumex Opto/Components Inc., LED RED DIFF 4MM ROUND T/H, Radial, * 查看
IRC8Z222L0S IRC8Z222L0S APEM Inc., SWITCH PUSHBUTTON DPST 5A 250V, -, * 查看
RNC55J2873BRBSL RNC55J2873BRBSL Vishay Dale, RES 287K OHM 1/8W .1% AXIAL, Axial, * 查看
1-284391-4 1-284391-4 TE Connectivity AMP Connectors, TERM BLOCK 14POS SIDE ENT 3.5MM, -, * 查看
D38999/26MD15JC-LC D38999/26MD15JC-LC Amphenol Aerospace Operations, CONN PLG HSG FMALE 15POS INLINE, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8209AI-G2-28S-133.330000X
D# SIT8209AI-G2-28S-133.330000X
SiTime Corporation
Clock Oscillator 133.33MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8209AI-G2-28S-133.330000X)
SIT8209AI-G2-28S-133.330000X
D# 1473-SIT8209AI-G2-28S-133.330000XTR-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 133.3300MHZ LVCMOS