购买 SIT8209AI-G2-25S-98.304000X | SIT8209AI-G2-25S-98.304000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8209AI-G2-25S-98.304000X
SIT8209AI-G2-25S-98.304000X
SIT8209AI-G2-25S-98.304000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2520, 25PPM, 2.5V, 9
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8209AI-G2-25S-98.304000X Packaging
Insepction
SIT8209AI-G2-25S-98.304000X FAQ
  • 1. How to order SIT8209AI-G2-25S-98.304000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8209AI-G2-25S-98.304000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8209AI-G2-25S-98.304000X?
SIT8208AI-G2-28S-26.000000T SIT8208AI-G2-28S-26.000000T SiTime, -40 TO 85C, 2520, 25PPM, 2.8V, 2, -, * 查看
hotP4SMA22A P4SMA22A Bourns Inc., TVS DIODE 18.8VWM 30.6VC DO214AC, DO-214AC, SMA, * 查看
RNC55J2001FSBSL RNC55J2001FSBSL Vishay Dale, RES 2K OHM 1/8W 1% AXIAL, Axial, * 查看
MBA02040C1692FC100 MBA02040C1692FC100 Vishay BC Components, RES 16.9K OHM 0.4W 1% AXIAL, Axial, * 查看
ESQT-106-02-SM-Q-309 ESQT-106-02-SM-Q-309 Samtec Inc., ELEVATED 2MM SOCKETS, -, * 查看
350786-2 350786-2 TE Connectivity AMP Connectors, CONN HEADER 2POS VERT .250 AU, -, * 查看
09691200022 09691200022 HARTING, D SUB FE SHELL 2W2C W/O CONTACT, -, * 查看
DL60R16-10S9-6117 DL60R16-10S9-6117 TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN RCPT 10POS FLANGE W/SKT, -, * 查看
0383306718 0383306718 Molex, LLC, CONN PLUG 15POS PNL MNT SLDR, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8209AI-G2-25S-98.304000X
D# SIT8209AI-G2-25S-98.304000X
SiTime Corporation
Clock Oscillator 98.304MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8209AI-G2-25S-98.304000X)
SIT8209AI-G2-25S-98.304000X
D# 1473-SIT8209AI-G2-25S-98.304000XTR-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 98.3040MHZ LVCMOS LV