购买 SIT8209AI-G1-25S-166.660000X | SIT8209AI-G1-25S-166.660000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8209AI-G1-25S-166.660000X
SIT8209AI-G1-25S-166.660000X
SIT8209AI-G1-25S-166.660000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2520, 20PPM, 2.5V, 1
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8209AI-G1-25S-166.660000X Packaging
Insepction
SIT8209AI-G1-25S-166.660000X FAQ
  • 1. How to order SIT8209AI-G1-25S-166.660000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8209AI-G1-25S-166.660000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8209AI-G1-25S-166.660000X?
SIT8209AC-21-25E-166.666660T SIT8209AC-21-25E-166.666660T SiTime, -20 TO 70C, 3225, 20PPM, 2.5V, 1, -, * 查看
1206Y1000272FFR 1206Y1000272FFR Knowles Syfer, CAP CER 2700PF 100V C0G/NP0 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
CL21C152JBFNNNG CL21C152JBFNNNG Samsung, CAP CER 1500PF 50V C0G/NP0 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
APTM08TAM04PG APTM08TAM04PG Microsemi Corporation, MOSFET 6N-CH 75V 120A SP6-P, SP6, * 查看
HMC558 HMC558 Analog Devices Inc., IC MMIC MIXER DBL-BAL DIE, Die, * 查看
Y5051500R000K0L Y5051500R000K0L Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group), TRIMMER 500 OHM 0.5W PC PIN, -, * 查看
SA203040 SA203040 On Shore Technology Inc., CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD, -, * 查看
TSW-131-08-L-D-RA TSW-131-08-L-D-RA Samtec Inc., CONN HEADER 62POS .100 DL R/A AU, -, * 查看
VI-25F-MY-F3 VI-25F-MY-F3 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 72V 50W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8209AI-G1-25S-166.660000X
D# SIT8209AI-G1-25S-166.660000X
SiTime Corporation
Clock Oscillator 166.66MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8209AI-G1-25S-166.660000X)
SIT8209AI-G1-25S-166.660000X
D# 1473-SIT8209AI-G1-25S-166.660000XTR-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 166.6600MHZ LVCMOS