| 零件编号 | SIT8209AI-G1-18E-161.132800Y |
|---|---|
| 制造商 | SiTime |
| 描述 | -40 TO 85C, 2520, 20PPM, 1.8V, 1 |
| 送货服务 |
我们保证100%的客户满意度。
SIT8209AI-G1-18E-161.132800Y D# SIT8209AI-G1-18E-161.132800Y |
SiTime Corporation |
Clock Oscillator 161.1328MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8209AI-G1-18E-161.132800Y) |
SIT8209AI-G1-18E-161.132800Y D# 1473-SIT8209AI-G1-18E-161.132800YTR-ND |
SiTime Corporation |
MEMS OSC XO 161.1328MHZ LVCMOS |