购买 SIT8209AI-8F-33S-166.666600X | SIT8209AI-8F-33S-166.666600X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8209AI-8F-33S-166.666600X
SIT8209AI-8F-33S-166.666600X
SIT8209AI-8F-33S-166.666600X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 7050, 10PPM, 3.3V, 1
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8209AI-8F-33S-166.666600X Packaging
Insepction
SIT8209AI-8F-33S-166.666600X FAQ
  • 1. How to order SIT8209AI-8F-33S-166.666600X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8209AI-8F-33S-166.666600X price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8209AI-8F-33S-166.666600X?
SIT8209AI-32-18E-166.666600X SIT8209AI-32-18E-166.666600X SiTime, -40 TO 85C, 5032, 25PPM, 1.8V, 1, -, * 查看
CG401U100R2C CG401U100R2C Cornell Dubilier Electronics (CDE), CAP ALUM 400UF 100V SCREW, Radial, Can - Screw Terminals, * 查看
4-6437630-6 4-6437630-6 TE Connectivity ALCOSWITCH Switches, SWITCH TOGGLE DPDT 6A 125V, -, * 查看