| 零件编号 | SIT8209AI-8F-33S-161.132800X |
|---|---|
| 制造商 | SiTime |
| 描述 | -40 TO 85C, 7050, 10PPM, 3.3V, 1 |
| 送货服务 |
我们保证100%的客户满意度。
SIT8209AI-8F-33S-161.132800X D# SIT8209AI-8F-33S-161.132800X |
SiTime Corporation |
Clock Oscillator 161.1328MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8209AI-8F-33S-161.132800X) |