购买 SIT8209AI-83-25E-212.500000Y | SIT8209AI-83-25E-212.500000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8209AI-83-25E-212.500000Y
SIT8209AI-83-25E-212.500000Y
SIT8209AI-83-25E-212.500000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 7050, 50PPM, 2.5V, 2
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8209AI-83-25E-212.500000Y Packaging
Insepction
SIT8209AI-83-25E-212.500000Y FAQ
  • 1. How to order SIT8209AI-83-25E-212.500000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT8209AI-83-25E-212.500000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8209AI-83-25E-212.500000Y?
BFC237882133 BFC237882133 Vishay BC Components, CAP FILM 0.013UF 5% 1.6KVDC RAD, Radial, * 查看
C316C182KAG5TA C316C182KAG5TA KEMET, CAP CER 1800PF 250V C0G RADIAL, Radial, * 查看
ESH1DHE3_A/H ESH1DHE3_A/H Vishay Semiconductor Diodes Division, DIODE UFAST 200V 1A DO214AC, DO-214AC, SMA, * 查看