购买 SIT8209AI-83-25E-133.333300Y | SIT8209AI-83-25E-133.333300Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8209AI-83-25E-133.333300Y
SIT8209AI-83-25E-133.333300Y
SIT8209AI-83-25E-133.333300Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 7050, 50PPM, 2.5V, 1
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8209AI-83-25E-133.333300Y Packaging
Insepction
SIT8209AI-83-25E-133.333300Y FAQ
  • 1. How to order SIT8209AI-83-25E-133.333300Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT8209AI-83-25E-133.333300Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8209AI-83-25E-133.333300Y?
EG-2121CA 212.5000M-PHPAL3 EG-2121CA 212.5000M-PHPAL3 EPSON, OSC SO 212.50MHZ LVPECL SMD, 6-SMD, No Lead, * 查看
SIT8208AC-81-33S-38.000000Y SIT8208AC-81-33S-38.000000Y SiTime, -20 TO 70C, 7050, 20PPM, 3.3V, 3, -, * 查看
VJ0603D200GLPAJ VJ0603D200GLPAJ Vishay Vitramon, CAP CER 20PF 250V C0G/NP0 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
EMVA160GDA472MMN0S EMVA160GDA472MMN0S United Chemi-Con, CAP ALUM 4700UF 20% 16V SMD, Radial, Can - SMD, * 查看
NTMFS4935NCT3G NTMFS4935NCT3G ON Semiconductor, MOSFET N-CH 30V 8SOFL, 8-PowerTDFN, 5 Leads, * 查看
2EZ39D2/TR8 2EZ39D2/TR8 Microsemi Corporation, DIODE ZENER 39V 2W DO204AL, DO-204AL, DO-41, Axial, * 查看
CRCW1218140KFKEK CRCW1218140KFKEK Vishay Dale, RES SMD 140K OHM 1% 1W 1218, 1218 (3246 Metric), * 查看
CLT-112-03-G-D CLT-112-03-G-D Samtec Inc., 2MM SOCKET STRIPS, -, * 查看
929852-01-11-10 929852-01-11-10 3M, CONN RECEPT .100 DUAL STR 22POS, -, * 查看
0348250242 0348250242 Molex, LLC, MINI50 VHDR 24CKT DKGY POL C, -, * 查看
RSO-053.3S/H2 RSO-053.3S/H2 Recom Power, CONV DC/DC 1W 4.5-9VIN 3.3VOUT, 8-SIP Module, 7 Leads, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8209AI-83-25E-133.333300Y
D# SIT8209AI-83-25E-133.333300Y
SiTime Corporation
Clock Oscillator 133.3333MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8209AI-83-25E-133.333300Y)
SIT8209AI-83-25E-133.333300Y
D# 1473-SIT8209AI-83-25E-133.333300Y-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 133.3333MHZ LVCMOS