购买 SIT8209AI-83-25E-133.333000X | SIT8209AI-83-25E-133.333000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8209AI-83-25E-133.333000X
SIT8209AI-83-25E-133.333000X
SIT8209AI-83-25E-133.333000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 7050, 50PPM, 2.5V, 1
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8209AI-83-25E-133.333000X Packaging
Insepction
SIT8209AI-83-25E-133.333000X FAQ
  • 1. How to order SIT8209AI-83-25E-133.333000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8209AI-83-25E-133.333000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8209AI-83-25E-133.333000X?
1825Y0630393JXT 1825Y0630393JXT Knowles Syfer, CAP CER 0.039UF 63V X7R 1825, 1825 (4564 Metric), * 查看
5101H5-5V 5101H5-5V Visual Communications Company - VCC, LED GREEN T1 3/4 5V PANEL MNT, -, * 查看
2028-23-C2FLF 2028-23-C2FLF Bourns Inc., GDT 230V 20% 20KA T/H FAIL SHORT, Axial Cylinder, 3 Lead (Radial Bend), * 查看
1755693 1755693 Phoenix Contact, TERM BLOCK PLUG 13POS 90DEG 5MM, -, * 查看
0702871189 0702871189 Molex, LLC, CONN HEADER BKWY DL GOLD 88POS, -, * 查看