购买 SIT8209AI-83-25E-133.300000X | SIT8209AI-83-25E-133.300000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8209AI-83-25E-133.300000X
SIT8209AI-83-25E-133.300000X
SIT8209AI-83-25E-133.300000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 7050, 50PPM, 2.5V, 1
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8209AI-83-25E-133.300000X Packaging
Insepction
SIT8209AI-83-25E-133.300000X FAQ
  • 1. How to order SIT8209AI-83-25E-133.300000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8209AI-83-25E-133.300000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8209AI-83-25E-133.300000X?
SIT8208AC-83-33E-14.000000T SIT8208AC-83-33E-14.000000T SiTime, -20 TO 70C, 7050, 50PPM, 3.3V, 1, -, * 查看
SIT8008AC-11-33E-31.250000E SIT8008AC-11-33E-31.250000E SiTime, OSC MEMS 31.2500MHZ LVCMOS SMD, 4-SMD, No Lead, * 查看
C326C112GAG5TA7301 C326C112GAG5TA7301 KEMET, CAP CER 1100PF 250V C0G RADIAL, Radial, * 查看
K820K15C0GH5TL2 K820K15C0GH5TL2 Vishay BC Components, CAP CER 82PF 100V C0G/NP0 RADIAL, Radial, * 查看
RNC50H3091FSRSL RNC50H3091FSRSL Vishay Dale, RES 3.09K OHM 1/10W 1% AXIAL, Axial, * 查看
RN50E3812FRE6 RN50E3812FRE6 Vishay Dale, RES 38.1K OHM 1/20W 1% AXIAL, Axial, * 查看
RG2012N-223-D-T5 RG2012N-223-D-T5 Susumu, RES SMD 22K OHM 0.5% 1/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
OSTHW195050 OSTHW195050 On Shore Technology Inc., TERM BLOCK PLUG 19POS STR 5.08MM, -, * 查看
CA3100E20-11S02 CA3100E20-11S02 ITT Cannon, LLC, CONN RCPT 13POS WALL MNT W/SKTS, -, * 查看
ACC35DTAI-S189 ACC35DTAI-S189 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.100, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8209AI-83-25E-133.300000X
D# SIT8209AI-83-25E-133.300000X
SiTime Corporation
Clock Oscillator 133.3MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8209AI-83-25E-133.300000X)
SIT8209AI-83-25E-133.300000X
D# 1473-SIT8209AI-83-25E-133.300000X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 133.3000MHZ LVCMOS