购买 SIT8209AI-82-33S-161.132800T | SIT8209AI-82-33S-161.132800T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8209AI-82-33S-161.132800T
SIT8209AI-82-33S-161.132800T
SIT8209AI-82-33S-161.132800T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 7050, 25PPM, 3.3V, 1
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8209AI-82-33S-161.132800T Packaging
Insepction
SIT8209AI-82-33S-161.132800T FAQ
  • 1. How to order SIT8209AI-82-33S-161.132800T on Heisener?
  • 3. Are the SIT8209AI-82-33S-161.132800T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8209AI-82-33S-161.132800T?
SIT1602BI-33-25S-35.840000Y SIT1602BI-33-25S-35.840000Y SiTime, -40 TO 85C, 5032, 50PPM, 2.5V, 3, -, * 查看
RN65C1690BB14 RN65C1690BB14 Vishay Dale, RES 169 OHM 1/2W .1% AXIAL, Axial, * 查看
IMC0402ER15NG01 IMC0402ER15NG01 Vishay Dale, FIXED IND 15NH 560MA 172 MOHM, 0402 (1005 Metric), * 查看
1776422001 1776422001 Weidmuller, TERM BLOCK HDR 8POS VERT 5.08MM, -, * 查看
929838-01-04 929838-01-04 3M, CONN HEADER 8POS R/A DUAL .100", -, * 查看
0014567101 0014567101 Molex, LLC, CONN IDC 10POS 2.54MM 22AWG TIN, -, * 查看