购买 SIT8209AI-82-28S-98.304000X | SIT8209AI-82-28S-98.304000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8209AI-82-28S-98.304000X
SIT8209AI-82-28S-98.304000X
SIT8209AI-82-28S-98.304000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 7050, 25PPM, 2.8V, 9
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8209AI-82-28S-98.304000X Packaging
Insepction
SIT8209AI-82-28S-98.304000X FAQ
  • 1. How to order SIT8209AI-82-28S-98.304000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8209AI-82-28S-98.304000X price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8209AI-82-28S-98.304000X?
8Z-16.000MAAJ-T 8Z-16.000MAAJ-T TXC CORPORATION, CRYSTAL 16.0000MHZ 18PF SMD, 4-SMD, No Lead, * 查看
SQCB7M910JAJME SQCB7M910JAJME AVX Corporation, CAP CER 91PF 500V 1111, 1111 (2828 Metric), * 查看
GRT188C81C225ME13D GRT188C81C225ME13D Murata, CAP CER 2.2UF 16V X6S 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
RT1206CRE0715R4L RT1206CRE0715R4L Yageo, RES SMD 15.4 OHM 0.25% 1/4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
IHLP2525CZER4R7M8A IHLP2525CZER4R7M8A Vishay Dale, FIXED IND 4.7UH 5.6A 38.4 MOHM, Nonstandard, * 查看
CA02COML24-28P CA02COML24-28P ITT Cannon, LLC, CONN RCPT 24POS BOX MNT W/PINS, -, * 查看
TVP00DZ-19-32SC TVP00DZ-19-32SC Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT FMALE 32POS GOLD CRIMP, -, * 查看
ISL9016IRUGGZ-T ISL9016IRUGGZ-T Renesas Electronics America, IC REG LINEAR 2.7V/2.7V 6UTDFN, 6-UFDFN Exposed Pad, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8209AI-82-28S-98.304000X
D# SIT8209AI-82-28S-98.304000X
SiTime Corporation
Clock Oscillator 98.304MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8209AI-82-28S-98.304000X)
SIT8209AI-82-28S-98.304000X
D# 1473-SIT8209AI-82-28S-98.304000X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 98.3040MHZ LVCMOS LV