购买 SIT8209AI-82-18E-155.520000Y | SIT8209AI-82-18E-155.520000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8209AI-82-18E-155.520000Y
SIT8209AI-82-18E-155.520000Y
SIT8209AI-82-18E-155.520000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 7050, 25PPM, 1.8V, 1
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8209AI-82-18E-155.520000Y Packaging
Insepction
SIT8209AI-82-18E-155.520000Y FAQ
  • 1. How to order SIT8209AI-82-18E-155.520000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT8209AI-82-18E-155.520000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8209AI-82-18E-155.520000Y?
SIT3921AI-2B2-33NE80.000000Y SIT3921AI-2B2-33NE80.000000Y SiTime, OSC DCXO 80.0000MHZ LVDS SMD, 6-SMD, No Lead, * 查看
SIT8209AI-21-18S-166.666600X SIT8209AI-21-18S-166.666600X SiTime, -40 TO 85C, 3225, 20PPM, 1.8V, 1, -, * 查看
BFC233990043 BFC233990043 Vishay BC Components, CAP FILM 0.018UF 10% 630VDC RAD, Radial, * 查看
hotEMC6D102-CZC-TR EMC6D102-CZC-TR Microchip Technology, IC FAN CTRLR 24QSOP, 24-SSOP (0.154", 3.90mm Width), * 查看
hotTC1411NVOA713 TC1411NVOA713 Microchip Technology, IC MOSFET DVR 1A HS N-INV 8SOIC, 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
MP39CLA MP39CLA Apex Microtechnology, IC OPAMP POWER 2MHZ 30DIP, 30-DIP Module, * 查看
0190190049 0190190049 Molex, LLC, CONN QC RCPT 12-14AWG 0.187, -, * 查看
L17DAFRDA15S L17DAFRDA15S Amphenol Commercial Products, CONN D-SUB RCPT 15POS STR IDC, -, * 查看
GCA24DTKN-S288 GCA24DTKN-S288 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 48POS 0.125, -, * 查看
VI-B44-CX-F1 VI-B44-CX-F1 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 48V 75W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8209AI-82-18E-155.520000Y
D# SIT8209AI-82-18E-155.520000Y
SiTime Corporation
Clock Oscillator 155.52MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8209AI-82-18E-155.520000Y)
SIT8209AI-82-18E-155.520000Y
D# 1473-SIT8209AI-82-18E-155.520000Y-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 155.5200MHZ LVCMOS