购买 SIT8209AI-81-33S-156.250000X | SIT8209AI-81-33S-156.250000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8209AI-81-33S-156.250000X
SIT8209AI-81-33S-156.250000X
SIT8209AI-81-33S-156.250000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 7050, 20PPM, 3.3V, 1
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8209AI-81-33S-156.250000X Packaging
Insepction
SIT8209AI-81-33S-156.250000X FAQ
  • 1. How to order SIT8209AI-81-33S-156.250000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8209AI-81-33S-156.250000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8209AI-81-33S-156.250000X?
SIT9120AC-1D2-XXS75.000000T SIT9120AC-1D2-XXS75.000000T SiTime, -20 TO 70C, 7050, 25PPM, 2.25V-3, 6-SMD, No Lead, * 查看
SIT1602BC-22-28S-35.840000D SIT1602BC-22-28S-35.840000D SiTime, -20 TO 70C, 3225, 25PPM, 2.8V, 3, -, * 查看
MKP383315160JC02Z0 MKP383315160JC02Z0 Vishay BC Components, CAP FILM 0.015UF 5% 1.6KVDC RAD, Radial, * 查看
RNC60H2431DSRSL RNC60H2431DSRSL Vishay Dale, RES 2.43K OHM 1/4W .5% AXIAL, Axial, * 查看
CR1206-FX-1202GLF CR1206-FX-1202GLF Bourns Inc., RES SMD 12K OHM 1% 1/4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
MCR01MRTF4993 MCR01MRTF4993 Rohm Semiconductor, RES SMD 499K OHM 1% 1/16W 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
D38999/24ZE35SA-LC D38999/24ZE35SA-LC Souriau, CONN RCPT HSG FMALE 55POS PNL MT, -, * 查看
VE-J4R-MZ-B1 VE-J4R-MZ-B1 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 25W, Half Brick, * 查看
R2D12-0524/H R2D12-0524/H Recom Power, CONV DC/DC 2W +/-24VOUT SMD, 12-SMD Module, 10 Leads, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8209AI-81-33S-156.250000X
D# SIT8209AI-81-33S-156.250000X
SiTime Corporation
Clock Oscillator 156.25MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8209AI-81-33S-156.250000X)
SIT8209AI-81-33S-156.250000X
D# 1473-SIT8209AI-81-33S-156.250000X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 156.2500MHZ LVCMOS